ارائه تسهیلات به بهره برداران معدنی خراسان جنوبی برای خرید ماشین آلات داخلی

معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از ارائه تسهیلات به بهره‌برداران و فعالین معدنی استان به منظور خرید ماشین آلات از تولیدکنندگان داخلی خبر داد.
به گزارش ماشین‌سازی به نقل از شاتا، حجت ایمان‌طلب با بیان این خبر افزود: ارائۀ این تسهیلات به بهره‌برداران و پیمانکاران معدنی از سوی صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی کشور صورت می‌گیرد.

ایمان‌طلب با تاکید بر اهمیت حمایت از بخش معدن و صنایع معدنی به‌عنوان یکی از مهمترین پیشران‌های اقتصادی کشور و همچنین لزوم نوسازی و بهبود وضعیت ماشین‌آلات معدنی افزود: طبق ابلاغیۀ وزارت صمت، واحدها و فعالین معدنی که تمایل به خرید از تولیدکنندگان ماشین‌آلات معدنی ساخت داخل دارند می‌توانند از تسهیلات صندوق بیمۀ سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی بهره‌مند شوند.

وی تصریح کرد: متقاضیان می‌توانند از طریق مراجعه به سایت صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی به آدرس www.iranmico.com  نسبت به مطالعه و آگاهی از جزئیات این تسهیلات، ثبت نام و ارائۀ مدارک درخواستی اقدام کنند.

معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: تحقق توسعۀ پایدار در بخش معدن، ایجاد تضمین و امنیت سرمایه‌گذاری در فعالیت‌های معدنی و همچنین هدایت و راهبری این سرمایه‌گذاری‌ها در راستای تحقق اهداف اقتصادی کلان کشور و همچنین تقویت و حمایت از سرمایه‌گذاران خصوصی در بخش معدن، از جمله اهداف صندوق بیمۀ سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی است.
تامین ماشین آلات صنعتی از جمله نورد ورق های صنعتی توسط ماشین سازی عبداله زاده انجام میگیرد
منبع: های تک ماشین