abb کارخانه نورد ورق هند را برقی و خودکار خواهد کرد.

abb کارخانه نورد ورق هند را برقی و خودکار خواهد کرد.

abb کارخانه نورد ورق هند را برقی و خودکار خواهد کرد.

ABB در 28 ژوئن گزارش داد که برای ارائه سیستم‌های برق‌رسانی و اتوماسیون برای کارخانه فولاد پیشرفته و نورد ورق سرد (CRM) ArcelorMittal/Nippon Steel هند (AM/NS India) در Hazira، گجرات انتخاب شده است. قرارداد در کارخانه تولید گل سرسبد از طریق John Cockerill India Ltd. (JCIL)، سازنده تجهیزات اصلی (OEM) برای این پروژه انجام می شود.

AM/NS India یک سرمایه گذاری مشترک دو شرکت فولادی پیشرو در جهان، ArcelorMittal و Nippon Steel است. این CRM جدید را به عنوان بخشی از برنامه توسعه پایین دستی خود راه اندازی می کند. CRM جدید با خطوط پردازش پیشرفته قرار است در سال 2024 راه اندازی شود.

AM/NS هند، یک تولیدکننده پیشرو فولاد کربنی تخت یکپارچه در هند، ظرفیت فولاد خام 9 میلیون تن در سال با امکانات پیشرفته پایین دستی دارد. این شرکت طیف کاملاً متنوعی از محصولات فولادی مسطح از جمله فولاد با ارزش افزوده را تولید می کند و ظرفیت گندله 20 میلیون تنی دارد.

ABB در حال ارائه سیستم های پیشرفته برق رسانی و اتوماسیون، از جمله ABB Ability System 800xA سیستم کنترل توزیع شده (DCS) و تجهیزات و اجزای مرتبط است. آنها از افزایش بهره وری انرژی، مصرف بهینه روی و سطوح بالای مقاومت در برابر خوردگی در سراسر فرآیند تولید فولاد پشتیبانی می کنند. این امر از AM/NS India در تلاش خود برای دستیابی به سطوح بیشتری از پایداری در Hazira حمایت می کند.

'هدف ما کمک به ایجاد فولادهای هوشمندتر برای آینده های روشن تر، آینده های روشن تر برای مردم و کره زمین است. برای انجام این کار، ما ایمنی، نوآوری و فناوری را در قلب عملیات تولیدی و توسعه محصول خود قرار می دهیم و فناوری ABB از ما در این امر پشتیبانی می کند.» 'خطوط فرآوری جدید برای تولید فولاد با ارزش افزوده با عصر جدید طراحی شده اند که خواستارترین استانداردهای کیفیت را در خود جای داده اند. این گسترش به ما کمک می کند تا تقاضای رو به رشد فولاد رده بالا را برآورده کنیم و در عین حال سبد فولادی با ارزش افزوده و پایدار را نیز افزایش دهیم.

Frédéric Midy، مدیر پروژه JCIL، می‌افزاید: «ما مفتخریم که توسط یک فولادساز درجه یک برای تأمین دو خط پردازش بسیار خودکار، ترکیبی از تجهیزات پیشرفته با کنترل کیفیت یکپارچه و افزایش بهره‌وری انرژی انتخاب شده‌ایم. مبارزه با تغییرات آب و هوایی بخشی از ماموریت جان کوکریل است. این قرارداد جدید نه تنها ما را قادر می سازد تا AM/NS India را در سفر به سمت پایداری همراهی کنیم، بلکه به جاه طلبی های اقتصاد کم کربن کشور نیز کمک خواهد کرد.

منبع:controlglobal