تجهیزات ماشین آلات نورد ورق W11-8 2000

تجهیزات ماشین آلات نورد ورق W11-8 2000

توضیحات محصول

W11-8 * 2000 تجهیزات نورد ورق، تولید کنندگان دستگاه های نورد فولادی. دستگاه نورد صفحه سه رول دارای نوع مکانیکی و هیدرولیک است: دستگاه نورد صفحه سه رول مکانیکی به متقارن و نامتقارن تقسیم می شود. ورق های فلزی را می توان در یک محدوده مشخص به صورت قطعات کار دایره ای، قوس و مخروطی نورد کرد.

عملکرد

غلتک بالایی دستگاه نورد صفحه در موقعیت متقارن مرکز دو غلتک پایینی از طریق روغن هیدرولیک در سیلندر هیدرولیکی است که بر روی پیستون عمل می کند تا حرکت بلند کردن عمودی را انجام دهد و آخرین چرخ دنده کاهنده اصلی چرخ دنده ها را به حرکت در می آورد. از دو غلتک پایینی به مش بندی و چرخش برای ارائه گشتاور برای صفحه نورد شده است. صفحه فلزی پلاستیکی تخت دستگاه نورد صفحه از بین سه رول کار (دو رول پایینی و یک رول بالایی) دستگاه نورد صفحه عبور می کند. با کمک فشار پایین رول بالایی و چرخش رول پایینی، صفحه فلزی از چندین گذر عبور می کند. به طور مداوم خم شوید، تغییر شکل پلاستیکی دائمی ایجاد کنید و در سیلندر، مخروط یا بخشی از آنها بغلتانید. عیب این دستگاه خم کن سه رول هیدرولیک این است که انتهای صفحه باید با تجهیزات دیگر خم شود. این دستگاه نورد صفحه برای دستگاه های نورد صفحه بزرگ با ضخامت بیش از 50 میلی متر مناسب است. یک ردیف از هرزگردهای ثابت به قسمت پایینی دو غلتک پایینی اضافه می شود تا دهانه دو غلتک پایینی کوتاه شود و در نتیجه دقت قطعه کار نورد شده و عملکرد کلی دستگاه بهبود یابد.

ویژگی های اصلی

دستگاه کلاف سه رول صفحه تنظیم متقارن کاملاً مکانیکی W11 تجهیزات متداول برای خم کردن صفحات ورق است. دو رول پایینی ماشین رول های محرک هستند و با انتقال مکانیکی موتور و کاهنده به چرخش در می آیند. رول بالایی یک رول محرک است و از طریق انتقال مکانیکی بالا و پایین می رود که توسط موتور، کاهنده، کرم و چرخ دنده اجرا می شود. دستگاه کلاف سه رول چند منظوره دارای یک قالب مخصوص است که در یک طرف بدنه واژگون قرار گرفته است و این قالب مخصوص عملکرد خمشی مقطع دارد. تمام اقدامات دستگاه تحت کنترل متمرکز الکتریکی است که کار را ساده و تعمیر و نگهداری را راحت می کند. این دستگاه تجهیزات کویلینگ صفحه اقتصادی، ساده و کاربردی است.
●غلتک پایینی توسط موتور اصلی از طریق کاهنده اصلی هدایت می شود. شفت خروجی کاهش دهنده اصلی از طریق یک گروه چرخ دنده به دو غلتک پایینی منتقل می شود. جهت حرکت غلتکی توسط موتور اصلی تغییر می کند.

● حرکت ارتفاعی غلتک بالایی توسط موتور کمکی از طریق کاهنده کمکی انجام می شود، که کرم و چرخ کرم را در زیر غلتک چپ و راست حرکت می دهد تا به طور خودکار حرکت کنند، مهره سیم فولادی را که روی چرخ کرم ثابت شده است، می چرخاند. و بر این اساس با حرکت بالا و پایین پیچ های بلبرینگ تکمیل شد.
●دستگاه تخلیه پس از اتمام سیلندر گرد استفاده می شود. قبل از ترک صندلی یاتاقان چپ، غلتک بالایی را تا ارتفاع استاندارد بالا ببرید و غلتک بالایی را با میله کشش تعادل در پایین غلتک بالایی متوقف کنید. سپس میل پین روی صندلی یاتاقان کج را بیرون بکشید، صندلی یاتاقان کج را واژگون کنید، سپس محصول سیم پیچ می تواند از یک انتهای غلتک بالایی خارج شود.

● اجزای اصلی عبارتند از: سه غلتک فورج فولادی 45، HRC3545، قاب پشتیبانی جوش داده شده است، فرآیند پس از جوش داده شده، پالت پایینی یک قسمت جوش داده شده است. بلبرینگ پیچ و دنده حلزونی از 45 قطعه فولادی فورج شده می باشد.

● قطعات الکتریکی دستگاه معروف به تصویب رسید، عملکرد ثابت، با دوام، ایمن و قابل اعتماد، به راحتی عمل می کند.

منبع : harsle