چرا کامیون ها فقط دو رول فولادی حمل می کنند؟

چرا کامیون ها فقط دو رول فولادی حمل می کنند؟

کاربران شبکه های اجتماعی به این موضوع پرداختند که آیا وزن رول ها نیاز به بارگیری حداقل وزن دارد یا استفاده از آنها نیاز به یک روش حمل و نقل منحصر به فرد دارد. 
یکی از کاربران توییتر، کندی انیومبا، معتقد است: 'وزن کویل ها سنگین است... یک سیم پیچ حداقل 10 تن وزن دارد.'
کاربر نشان داد : « بنابراین این بدان معناست که بزرگترین و قوی‌ترین کامیون (محور سه‌گانه 12 چرخ دوگانه) تنها می‌تواند دو HRC 14 تنی را حمل کند، در صورتی که مجبور به تأیید Weighbridge باشد. 
سرویس اطلاعات حمل و نقل نشان می دهد که کویل ها معمولاً فقط روی وسایل نقلیه ای با اندازه مناسب حمل می شوند.
باید دقت شود که سیم پیچ ها مستقیماً در لبه فرورفتگی قرار گرفته باشند یا اینکه فاصله دهنده ها به اندازه کافی محکم و به طور مناسب بین سیم پیچ و لبه فرورفتگی قرار گرفته باشند.
همچنین باید از طریق چشم سیم پیچ عبور داده شوند تا از ثبات جانبی اطمینان حاصل شود، در حالی که یک شلاق اضافی از 'پرش' سیم پیچ جلوگیری می کند.
اطلاعات سرویس اطلاعات حمل و نقل همچنین نشان می دهد که لاستیک ضد لغزش تعداد مورد نیاز شلاق های بسته شده را کاهش می دهد، به ویژه برای بارهای با اصطکاک کم.
برای جلوگیری از آسیب به بسته ها یا بسته بندی آنها در اثر فشارهای مکانیکی، ضروری است که قرار دادن، مهاربندی،  و محکم کردن وسایل حمل و نقل با دقت و مطابق با دستورالعمل ها انجام شود.
تجهیزات بندکشی و جابجایی محموله و وسایل بالابر باید بر اساس وزن محموله و نقاط بندکشی انتخاب و استفاده شود.
رول ها یا قرقره های بزرگ را به صورت جداگانه مهار کنید. از قلاب‌ها، گهواره‌ها یا قاب‌های A به‌عنوان بخشی از یک سیستم مهار مستقیم یا مهارکننده استفاده کنید.
دانستن ظرفیت وسیله نقلیه/کامیونی که رول ها را بکسل می کند به همان اندازه مهم است.
ظرفیت بکسل حداکثر وزنی است که وسیله نقلیه می تواند بکشد. ظرفیت یدک کشی یک کامیون، رتبه وزن ناخالص ترکیبی خودرو (GCVWR) است - حداکثر وزن ناخالص کامیون بارگیری شده، به اضافه وزن تریلر - منهای وزن محدود کامیون.
دانستن وزن زبانه تریلر بسیار مهم است زیرا باید وزن این قسمت از تریلر را در بار کامیون محاسبه کنید.
وزن زبان معمولاً 10 تا 15 درصد وزن تریلر است.
این بدان معناست که شما باید وزن خالی تریلر را محاسبه کنید، وزن بار را اضافه کنید و سپس 15 درصد از این رقم را محاسبه کنید.
سپس این 15 درصد را از حداکثر بار خود حذف می کنید.
در میان مصارف آنها،  فولاد نورد گرماستفاده می شود، به عنوان مثال برای تولید لوله ها، درب های فولادی، و مخازن، یا بیشتر به فولاد نورد سرد پردازش می شود.
مقدار زیادی فولاد نورد ورق در صنعت خودروسازی پردازش می‌شود، اما برخی از آنها برای تولید کالاهای خانگی 

منبع: kenyans