دومین نمایشگاه ماشین آلات و یراق آلات

دومین نمایشگاه ماشین آلات و یراق آلات

دومین نمایشگاه ماشین آلات و یراق آلات

به گزارش خبرگزاری موج، سید محمدسیدی مدیرعامل مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب درهمین خصوص گفت: این نمایشگاه از فردا سه شنبه مورخ 11 مهرماه جاری آغاز و تا 14 مهرماه نیز در این مجموعه دایر خواهد بود.

به گفته سیدی در این نمایشگاه 75مشارکت‌کننده در فضای به مساحت 15000 مترمربع، آخرین دستاوردهای خود را به نمایش می‌گذارند.

مدیرعامل مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب خاطرنشان کرد: در این رویداد نمایشگاهی، نمایندگانی از شرکت های آلمانی، اتریشی، اسپانیایی، ایتالیایی، چینی، هنگ کنکی، کره جنوبی، ترکیه، تایوانی و... حضور خواهند داشت.

درهمین خصوص مدیرعامل شرکت چیستا به عنوان برگزارکننده این رویداد نمایشگاهی نیز گفت: حضور بیش از 85 واحد تولیدی و خدماتی از استانهای تهران، البرز، آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی، مازندران، سمنان، قزوین و قم و.. در این نمایشگاه نشان از ظرفیت مناسب شهرآفتاب برای برگزاری رویدادهای تخصصی دارد.

طیبی نژاد درخصوص زیر گروه‌های شرکت کننده در این رویداد نیز اظهار داشت: زیر گروه‌های شرکت‌کننده از رسته های ماشین آلات و ابزار آلات کارگاهی، نوار، پی وی سی، تخته های فشرده و چند لایه، یراق آلات و مواد اولیه صنعت  هستند.

همچنین اسماعیل الهیان رییس اتحادیه فروشندگان چوب، تخته و فرآوردهای خام چوبی نیز درخصوص برگزاری این نمایشگاه گفت: همانطور که رکود بر همه فعالیت‌های اقتصادی سایه انداخته است، بالطبع صنعت چوب هم تحت تاثیر آن قرار گرفته است اما ما امیدواریم که برپایی این نمایشگاه و رویدادهای مشابه بتواند صنعت چوب را را  رکود خارج کند.

الهیان تاکید کرد: نمایشگاه مکانی مناسب برای معرفی جدیدترین محصولات چه تولید داخل و چه وارداتی است و از این نظر جایگاه مهمی برای فعالان دارد و از طرف دیگر سطح آگاهی مردم را بالا می‌برد. بنابراین لزوم بودن نمایشگاه در این حوزه بسیار ضروری است.

برپایه این گزارش، این نمایشگاه از 11 تا14 مهرماه سال جاری درشهرآفتاب تهران میزبان بازدیدکنندگان است.
ماشین سازی عبداله زاده نیز در این رخداد با ارائه نورد های ورق بروز خود حضور داشت
منبع: خبرگزاری موج