بیست و هفتمین رویداد بین المللی ماشین آلات تهران

بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی نساجی تهران از تاریخ یکشنبه 14 آذر ماه 1400 (2021/12/05) لغایت چهارشنه 17 آذر ماه 1400 (2021/12/08) برگزار می‌شود. ساعت بازدید از نمایشگاه 10 صبح الی 6 بعد از ظهر می‌باشد. نمایشگاه بین المللی نساجی تهران در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران به آدرس تهران بزرگراه شهید چمران برگزار می‌گردد. در نمایشگاه بین المللی نساجی تهران شرکت‌های داخلی ایران و شرکت های خارجی  بسیاری از کشورهایی همچون مالزی، ترکیه، آلمان، بنگلادش، ایتالیا، چین و بسیاری کشورهای دیگر که در حوزه‌ی نساجی بسیار پیشرفته و به روز هستند.

از سال 1383 نمایشگاهی با عنوان نمایشگاه بین المللی محصولات نساجی در ایران برگزار می‌شود. در این نمایشگاه که عنوان آن نمایشگاه بین المللی محصولات نساجی ایران تکس است، انواع ماشین آلات و محصولات نساجی در معرض دید بازدید کنندگان قرار می‌گیرد. نمایشگاه ایران تکس یک رویداد ۴ روزه است که در نمایشگاه بین المللی دائمی تهران برگزار می شود. این رویداد محصولاتی مانند ماشین آلات نساجی ، مواد اولیه ، منسوجات خانگی ، گلدوزی و منسوجات خانگی و غیره را در صنعت نساجی ، پارچه و نخ به نمایش می گذارد. ایران تکس(irantex) یک نمایشگاه بین المللی جامع برای ماشین آلات و محصولات نساجی است. این نمایشگاه به دلیل دارا بودن محصولات و عمق وسیعی که دارد ، هم برای غرفه داران و هم برای بازدید کنندگان ، بستر اطلاع رسانی برای ارائه و یادگیری جدیدترین روندهای این صنعت است.
گروه های کالایی نمایشگاه نساجی تهران:

– ماشین آلات نساجی، چرخ خیاطی، ماشین های گلدوزی و دوخت و برش
– انواع منسوجات خانگی(پارچه های پرده ای ، پارچه های رومبلی، حوله، رومیزی، ترمه، کوسن، لوردراپه، پرده و کرکره، سرویس های آشپزخانه، حمام و…)
– انواع کالای خواب ( تشک، پتو، رو تختی، ملحفه و روبالشی، بالش، لحاف و لوازم و قطعات وابسته )
– انواع نخ، الیاف، رنگ، مواد تعاونی و انواع مواد اولیه صنایع نساجی – انواع پارچه، پوشاک ( زنانه، مردانه، نوزاد و بچه گانه) روسری و شال
این نمایشگاه فرصت خوبی برای دست اندرکاران صنعت نساجی ازجمه تولیدکنندگان پوشاک و منسوجات خانگی و همچنین تولیدکنندگان نخ و عرضه کنندگان مواداولیه والیاف است تا ارتباطی نزدیکتر وعمیق تر با یکدیگر برقرار کنند و به توسعه کسب و کار خود در زمینه نساجی کمک کنند.
در بیست و هفتمین رویداد بین المللی ماشین آلات تهران ماشین سازی عبداله زاده نیز حضور داشت و با نمایش انواع ماشین آلات عایق کاری خود از جمله نورد های ورق حضوری موثر داشت
منبع: والابافت