چرخ حلبی (زیگ)

چرخ حلبی (زیگ)

چرخ حلبی(زیگ) دستگاهی است که به کمک آن می توان روی سطح فلزات و دیوار لوله ها سوراخ ایجاد کرد. این سوراخ ها در بالابردن مقاومت فلز در برابر خمش، جلوگیری از آسیب به دست و راحت تر کردن فرایند اتصال نقش قابل توجهی ایفا می کنند.
ماشین چرخ حلبی سازی دارای دو محور موازی می باشد که با رد کردن ورق از بین آن ها می توان فرم های مورد نظر روی آن ها را ایجاد کرد. با بستن قیچی گردبر روی چرخ حلبی می توان برش های مستقیم نیز با آن ها انجام داد.
دستگاه چرخ حلبی(زیگ) علاوه بر برش و سوراخ کاری، می تواند مفتول پیچ کردن، رخ انداختن و لبه زدن را انجام دهد.

قیمت چرخ حلبی(زیگ)

قیمت ماشین آلات صنعتی نظیر قیمت چرخ حلبی(زیگ) به قیمت مواد اولیه وابسته است و نوسان دارد. پیشنهاد می شود قبل از خرید چرخ حلبی(زیگ) نسبت به استعلام قیمت ماشین چرخ حلبی اقدام نمایید.

خرید چرخ حلبی(زیگ)

 برای خرید چرخ حلبی(زیگ) بهتر است به نمایندگی های معتبر فروش چرخ حلبی(زیگ) مراجعه نمایید. جهت خرید چرخ حلبی(زیگ) می توانید با کارشناسان ماشین سازی عبدالله زاده در تماس باشید.

چرخ حلبی

 از دستگاه چرخ حلبی برای مفتول پیچ کردن، رخ انداختن، فرنگی پیچ کردن و لبه زدن استفاده می‌شود. به وسیله دستگاه چرخ حلبی می‌توان در دیواره ظروف و لوله‌ها، فرم‌هایی به منظور افزایش مقاومت در مقابل خمش و ایجاد اتصال ایجاد کرد. 

چرخ حلبی سازی

ماشین چرخ حلبی سازی دو محور موازی دارد که با قراردادن قالب‌های مدور در پیشانی محورها، می‌توان یک ورق را از بین دو محور هدایت کرد و فرم لازم را در قطعه ایجاد کرد. قالب‌ها باید سرعت مساوی داشته باشند و در جهت عکس یکدیگر حرکت نمایند. در تهیه ظروف، از چرخ حلبی سازی برای انحنا دادن به لبه ظروف، ایجاد فرورفتگی قوس دار در دیواره ظروف و غیره استفاده می‌شود.
چرخ حلبی (زیگ) و نورد ورق را میتوان از مهمترین تجهیزات صنعتی عایق کاری دانست