اره نواری

اره نواری

اره نواری قابلیت برش کلیه مقاطع فولادی و استیل را دارد.
این ماشین ها دارای دو عدد فلکه هستند که تیغ اره بروی آنها سوار شده و فلکه ها با یک موتور گیربکس به چرخش در می آیند که دستگاه شروع به برش کاری می کند. اره نواری دارای یک گیره می باشد که بصورت دستی یا با جک هیدرولیک باز و بسته می شود. در مدل فول این ماشین ها مکانیزم فیلر برقی وجود دارد که خود دستگاه قطعه کار را به سمت جلو طبق فرمان و سایز از قبل تنظیم شده هدایت می کند و سرعت دستگاه نیز قابل تنظیم است. برای انجام دقیق ترین و صاف ترین برش مقاطع فولادی بدون پلیسه از دستگاه اره نواری استفاده می شود.
اره نواری در سایزهای ۳۲۰،۳۵۰،۵۵۰ و یک متر موجود می باشد.
از دستگاه اره نواری بسیار در صنعت فلزکاری استفاده می‌شود. با استفاده از دستگاه‌های اره نواری، می‌توان با دقت بسیار بالا تمامی فلزات را برش داد. یکی از بهترین ویژگی‌های دستگاه اره نواری این است که دستگاه اره نواری برش بسیار باریکی دارد و باعث می‌شود مواد کمتری هدر بروند.

نکات حائز اهمیت در خرید اره نواری

دستگاه اره نواری انواع مختلفی دارد. جهت خرید اره نواری مناسب، باید به ابعاد برش و زاویه برش توجه داشته باشید؛ که با توجه به اندازه قطعه و زاویه برش موردنظر، اره نواری مناسب را تهیه کنید. انواع مختلف اره نواری مثل اره نواری تک ستون، اره نواری دو ستون، اره نواری سری بر، سروو موتورها و اره نواری طول بر وجود دارند؛ که می‌توانید با توجه به نیاز خود، دستگاه اره نواری موردنظر را خریداری کنید. 
دستگاه اره نواری فولادبر و دستگاه اره نواری آهن‌بر نیز از دیگر محصولات اره نواری ماشین سازی عبداله زاده هستند؛ که در اختیار مشتریان گرامی قرار می‌گیرند. از ویژگی‌های مناسب دستگاه اره نواری فولادبر می‌توان به سرعت بالا، هدررفت کم، عمر زیاد، خطر جانی کم و دقت بالا اشاره کرد. از ویژگی‌های مناسب دستگاه اره نواری آهن‌بر می‌توان به دقت و سرعت بالا، داشتن مدارهای الکترونیک قوی و داشتن بهترین موتورها و گیربکس‌ها اشاره کرد.