گسکت بر

گسکت بر

گردبر (گسکت بر) قابلیت برش ورق بصورت گرد را دارد.
گردبر از یک کمان متحرک برای برش سایزهای مختلف و ۲ عدد تیغه که بر روی هم قرار دارند ساخته شده که به تناسب ورق مورد نیاز فیلرگیری می شوند. هر دو تیغه گسکت بر به واسطه یک جفت چرخ دنده متحرک هستند. گردبرها به دو صورت گردبر برقی و گردبر دستی ساخته می شوند. ماشین گردبردارای یک سوزن پرگار می باشد بدین صورت که نوک سوزن در مرکز دایره قرار می گیرد و با چرخش تیغه ها ورق مربع را برش می دهد و گرد می کند. دستگاه گردبر در سایزهای یک میل تا چهار میل از قطر ۵۰ سانت تا ۱/۵ متر قابل سفارش است. گردبر ایرانی و گردبار ترکیه ای در بازار یافت می شود.
جهت استعلام قیمت گردبر (گسکت بر) و نورد ورق با ما تماس بگیرید.

از گردبر برای ایجاد سوراخ‌های دایره‌ای شکل استفاده می‌شود. گردبر، سوراخ‌های دایره‌ای شکل را در سایزها و اندازه‌های مختلف ایجاد می‌کند.

 

گردبر نوعی دستگاه صنعتی است؛ که از یک کمان متحرک و دو عدد تیغه که روی هم قرار دارند تشکیل شده است. به کمک دستگاه گردبر، امکان برش ورق به صورت گرد و دایره‌ای در سایزهای مختلف فراهم می‌شود. تیغه‌ها به وسیله چرخ دنده به حرکت درمی‌آیند و فرآیند برش ورق را به صورت گرد و دایره‌ای انجام می‌دهند. دستگاه گردبر انواع مختلفی دارد. انواع دستگاه گردبر ورق عبارت‌اند از: گردبر ورق برقی، گردبر ورق دستی، گردبر ورق گالوانیزه، گردبر ورق استیل.