دستگاه کانال سازی

از دستگاه کانال سازی، جهت تولید انواع کانال‌های هوا استفاده می‌شود. در گذشته از نیروهای انسانی جهت تولید لوله خرطومی هوا و کانال‌های اسپیرال استفاده می‌شد؛ که احتمال خطا در آنها زیاد بود. اما امروزه در جهت تولید کانال فلکسیبل و اسپیرال و غیره، از دستگاه کانال سازی استفاده می‌شود.

خرید دستگاه کانال سازی

امروزه دستگاه‌های کانال سازی مختلف در بازار، قادر به تولید داکت فلکسی با توجه به نیازهای مختلف مشتریان هستند. از دستگاه کانال سازی جهت تولید لوله هود، لوله‌های مکنده، برزنتی و جهت تولید قطعاتی نظیر تولید زانو گالوانیزه، بست‌ها و ... استفاده می‌شود. دستگاه کانال سازی، هر قطعه و کانالی را در هر سایز و ابعادی تولید می‌کند. خرید دستگاه کانال سازی، مزایای زیادی دارد. دستگاه کانال سازی کیفیت بسیار بالایی دارد، خراب نمی‌شود و نیازی به تعمیرات ندارد و به همین دلیل در هزینه‌ها بسیار صرفه جویی می‌کند. از آنجایی که مسئله تهویه بسیار امر ضروری است، داشتن دستگاه کانال سازی بسیار حائز اهمیت است. 
جهت استعلام قیمت انواع دستگاه کانال سازی و نورد ورق با ما تماس بگیرید
 

دستگاه لاک فرم

دستگاه لاک فرم یا کانال سازی از تعداد چند قالب بر روی هم ساخته می شود که با یک موتور و گیربکس به حرکت در میایند و بر روی ورق فرم ایجاد می کنند. دستگاه لاک فرم در چند مدل اعم از دستگاه لاک فرم سه کاره، دستگاه لاک فرم پنج کاره که شامل یک لبه، دولبه، درز، کشاب و ... است. دستگاه لاک فرم و نورد ورق از مهمترین تجهیزات عایق کاری در ماشین سازی عبداله زاده میباشند. دستگاه لاک فرم یکی از انواع دستگاه‌های صنعتی است؛ که برای ایجاد فرم بر روی ورق مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به نیاز مشتری، دستگاه لاک فرم در انواع مختلفی وجود دارد.  دستگاه کانال سازی که با نام دستگاه لاک فرم نیز شناخته می‌شود، برای ایجاد فرم بر روی ورق مورد استفاده قرار می‌گیرد. دستگاه لاک فرم یا دستگاه کانال سازی، در انواع سه کاره، چهار کاره و پنج کاره در بازار موجود است. بدنه دستگاه لاک فرم ، تمام سی ان سی است و قالب‌های دستگاه لاک فرم ، تمام فولادی هستند.  خرید دستگاه لاک فرم دستگاه لاک فرم ماشین سازی عبداله زاده، بسیار کیفیت بالایی دارد. مشتریان گرامی می‌توانند جهت خرید دستگاه لاک فرم با کارشناسان فروش در تماس باشند.