گردبر ورق دستگاهی است که امکان قابلیت برش ورق به صورت گرد را فراهم می کند. دستگاه گردبر ورق فلزی از یک کمان متحرک برای برش سایزهای مختلف و 2 عدد تیغه روی هم تشکیل شده که این تیغه ها به تناسب ورق مورد نیاز فیلرگیری می شوند. هر دو تیغه ماشین گردبر(گسکتبر) به واسطه یک جفت چرخ دنده به حرکت در آمده و عملیات برش ورق را انجام می دهند. در ادامه به انواع ماشین گردبر پرداخته می شود.


گردبر ورق برقی

دستگاه گردبر ورق برقی به سبب متصل شدن به جریان برق، نیروی زیادی دارد و می تواند ورق ها را با سرعتی قابل توجه به صورت گرد برش دهد.


گردبر ورق دستی

گردبر ورق دستی نقطه مقابل گردبر برقی است. در این نوع گردبرها تمام کارها با نیروی دست انجام شده و کاربر خود باید نیروی مورد نیاز دستگاه را روی ورق اعمال کند

.

گردبر ورق گالوانیزه

ورق گالوانیزه به سبب تحمل وزن بالایی که دارد، امروزه در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. در دستگاه گردبر ورق گالوانیزه، سوزن پرگار دستگاه در مرکز ورق قرار گرفته و تیغه ها با چرخیدن ورق را به صورت گرد می برند.


گردبر ورق استیل

استیل ها  به سبب مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی و لک افتادن به میزان زیادی در تولید موارد مختلف مانند سینک ظرفشویی مورد استفاده قرار می گیرند. با استفاده از گردبر ورق استیل سینک ظرفشویی می توان سینک را در ابعاد استاندارد مورد نظر برش داد. گردبر استیل امروزه موارد استفاده فراوانی دارد و به صنعتگران در گردبری مواد اولیه کمک فراوانی می کند.


قیمت گردبر ورق

گردبرها در ابعاد و اندازه های مختلفی از گردبر سایز بزرگ گرفته تا اندازه های کوچک تر تولید و در بازار عرضه می شوند و همین قضیه سبب شده تا قیمت گردبر دائما در حال تغییر باشد. برای مثال قیمت گردبر ترکیه ای یا قیمت گردبر ایرانی متفاوت است.
پیشنهاد می شود قبل از خرید گردبر و نورد ورق، نسبت به استعلام قیمت آن اقدام کنید.


گرد بر ورق

یکی از دستگاه‌های مرسوم برای ایجاد سوراخ بر روی فلزات، دستگاه گرد بر ورق است. دستگاه گرد بر ورق، مناسب برای انواع فلزات و ورق می‌باشد. دستگاه گرد بر ورق، برای سهولت در روند سوراخکاری، لبه‌هایی اره‌ای دارد. دستگاه گرد بر ورق، مته‌هایی از جنس‌های مختلف دارد که می‌توان با توجه به جنس ورق، مته مناسب را انتخاب کرد. با انتخاب مناسب مته و دستگاه گرد بر ورق، سرعت کار افزایش پیدا خواهد کرد.

گسکتبر

گردبر (گسکتبر) قابلیت برش ورق بصورت گرد را دارد. گردبر از یک کمان متحرک برای برش سایزهای مختلف و ۲ عدد تیغه که بر روی هم قرار دارند ساخته شده که به تناسب ورق مورد نیاز فیلرگیری می شوند. هر دو تیغه گسکتبر به واسطه یک جفت چرخ دنده متحرک هستند. گردبرها به دو صورت گردبر برقی و گردبر دستی ساخته می شوند. ماشین گردبردارای یک سوزن پرگار می باشد بدین صورت که نوک سوزن در مرکز دایره قرار می گیرد و با چرخش تیغه ها ورق مربع را برش می دهد و گرد می کند. دستگاه گردبر در سایزهای یک میل تا چهار میل از قطر ۵۰ سانت تا ۱/۵ متر قابل سفارش است. گردبر ایرانی و گردبار ترکیه ای در بازار یافت می شود. جهت استعلام قیمت  گردبر (گسکتبر) و نورد ورق با ما تماس بگیرید. از گردبر برای ایجاد سوراخ‌های دایره‌ای شکل استفاده می‌شود. گردبر ، سوراخ‌های دایره‌ای شکل را در سایزها و اندازه‌های مختلف ایجاد می‌کند.   گردبر نوعی دستگاه صنعتی است؛ که از یک کمان متحرک و دو عدد تیغه که روی هم قرار دارند تشکیل شده است. به کمک دستگاه گردبر ، امکان برش ورق به صورت گرد و دایره‌ای در سایزهای مختلف فراهم می‌شود. تیغه‌ها به وسیله چرخ دنده به حرکت درمی‌آیند و فرآیند برش ورق را به صورت گرد و دایره‌ای انجام می‌دهند. دستگاه گردبر انواع مختلفی دارد. انواع دستگاه گردبر ورق عبارت‌اند از: گردبر ورق برقی ، گردبر ورق دستی ، گردبر ورق گالوانیزه ، گردبر ورق استیل .